انتخاب مدل لباس مراسم عروسی

انتخاب مدل لباس مراسم عروسی

کارت دعوت های مراسم عروسی را دور خودتان پخش کرده اید و درب کمدتان را باز کرده و خیره خیره به لباسهای داخل کمد نگاه می کنید و از خودتان می پرسید کدام لباس را می توانید بپوشید. در داخل کمد لباس رسمی که در عروسی بهترین دوستتان پوشیده اید، لباسی که در مراسم مهمانی همکارتان بر تن کرده بودید و لباسی که در جشن های خودمانی فامیلی بر تن کرده اید به چشم می خورند.

همه این لباسها کافیست تا بتوانید تیپی روی مد بزنید. کارشناس مد به نام لیسی پول Lacy Oool به ما نشان می دهد که برای مراسم هایی مختلف چه نوع لباسی را بپوشیم:

برای
مراسم هایی که در روز برگزار می شوند چه نوع لباسی را بپوشیم؟ این نوع مراسم که در روز برگزار می شوند تحت تاثیر آب و هوا هستند و محل برگزاری مراسم چندان اهمیتی ندارد بلکه نوع پارچه و اندازه لباس اهمیت ویژه ای دارد.
۱٫ به دنبال پیراهنهای کوتاه تر که از پارچه های نخی و حریر دوخته شده اند باشید. ۲٫ قسمت یقه را باز نگه دارید، بهتر است که لباستان بصورت بندی باشد.
۳٫ در صورت استفاده از لباسهای بدون بند استفاده می کنید موهایتان را باز بگذارید و روی شانه هایتان بریزید. در صورتی که موهایتان را جمع کنید شاید خیلی جالب نباشد و حالت اغراق آمیزی پیدا کند.
۴٫ استفاده از طرحهایی با رنگ روشن بسیار خوب است. در صورتی که جزء آن دسته افرادی هستید که بسیار عرق می کنند رد عرق بر روی لباستان کمتر نمایان خواهد شد.
۵٫ دیگر لوازمتان را ساده انتخاب کنید و از پوشیدن پیراهنهای با زرق و برق فراوان خوداری نمایید چرا که این نوع پیراهنها برای قرار ملاقات با دیگر افراد مهم زندگیتان به صرف نهار بهتر است.
۶٫ از گوشوارهای ساده، یک دستبند و یک جفت کفش پاشنه بلند که پاشنه هایش یکسره باشد استفاده نمایید.

لباسهای مناسب برای مراسم عروسی که در شب برگزار می شود؟ این گونه مراسم راهی بسیار جالب برای امتحان مدهای مختلف می باشد. در صورتی که موهایتان را خوب درست نکرده باشید هوای گرم باعث بدتر شدن اوضاع و آبروریزی می گردند پس اول تصمیم بگیرید با موهای بلندتان می خواهید چه کنید سپس آن را باز کنید.
۱٫ اگر موهایتان کوتاه و یکوری می باشد برای جلب توجهات به سمت صورتتان از گوشواره های بلند چند طبقه زیبا استفاده نمایید.
۲٫ در مورد رنگ لباس با توجه به اینکه مراسم در شب می باشد استفاده از رنگهای تیره قابل قبول است اما رنگمایه های روشن جلوه مهیج و شادتری خواهند داشت.
۳٫ اگر پوست تان را برنزه کرده اید رنگهای مناسب، رنگ صورتی مرجانی و فیروزه ای می باشد. این رنگ ها پوست برنزه را بهتر نشان می دهد.
۴٫ با توجه به زمان برگزاری مراسم برای مراسم های عروسی در شب هم استفاده از لباس های کوتاهتر توصیه می گردد، پس بنابراین پایین دامن را کمی بالا بیاورید.
۵٫ لباسهایی که از رنگهای گرم هستند با جواهرات بهتر ست می گردند.

برای مراسم های رسمی چه لباسی بپوشیم؟
۱٫ از آن جایی که این نوع مراسم بسیار رسمی هستند انتخاب نوع پارچه اهمیت بسیاری دارد. استفاده از پارچه های مخمل، پشمی و هر نوع پارچه ضخیم ممنوع بوده و بهترین لباس یک پیراهن لخت، خنک و بلند تا نوک پا می باشد.
۲٫ استفاده از هر گونه لوازم آرایشی و یا تزیینی پر زرق و برق ممنوع می باشد. تیپ شما باید از لحاظ زیبایی شناسی منطقی باشد.
۳٫ یک پیراهن ساتن مشکی بلند با گوشواره های میخی الماس نشان خیلی زیباست اما در عین حال خیلی غلو آمیز است.

سعی کنید خود واقعی تان را حفظ نمایید. برای مراسم های خودمانی چه لباسی بپوشیم؟ یک مراسم کوچک و خودمانی را می بایست به عنوان یک حق انحصاری در نظر گرفت. پس حواستان به لباسی که می پوشید باشد.
۱٫ در وهله اول اگر مهمانان عروسی حضور دارند بررسی کنید ببینید آنها چه پوشیده اند. شما نمی خواهید هیچ چیزتان شبیه بقیه باشد.
۲٫ ساده و شیک بمانید. این گونه مهمانی ها زمان مناسبی برای ریسکهای نامعقول نیست. بهترین لباس برای این نوع مهمانی ها لباسهای طرحدار می باشد. لباسهای توری (البته از نوع تور لباس عروس نباشد) هم انتخاب بسیار خوبی هستند.
۳٫ اگر چه رنگهای روشن و ملایم مد روز هستند اما رنگ آبی تیره یک تن رنگ زیبا و کلاسیک برای چنین مهمانی هاست.
۴٫ کفشهای پشت بند دار و جلو باز تیره رنگ کاملا ً مکمل این تیپ می باشد و گوشواره های میخی ساده و رنگارنگ به طرز کاملا ً زیبایی آن را کامل می کند.

adv_baner adv_baner adv_baner

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید :

پر کردن موارد ستاره دار الزامی می باشد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .


نظرات تایپ شده به زبان انگلیسی یا اصطلاحا ” فینگیلیش ” بعضا منتشر نخواهند شد .

مدیریت سایت در انتشار و یا عدم انتشار نظرات مختار است .